Шановні підприємці!

Пропонуємо Вам відкрити грузинський ресторан Хінкальня™ у своєму місті на умовах франчайзингу та стати власником успішного та швидкоокупного бізнесу!

“Хінкальня” – монопродуктовий ресторан, де головною стравою є хінкалі – соковиті мішечки із тугого тіста з телятиною та бульоном. Особливий ритуал поїдання хінкалі руками, близька нам грузинська культура, традиції застілля та доступна ціна на хінкалі швидко здобули прихильність Гостей у різних регіонах країни. З 2015 року і до сьогодні в Україні, Польщі та Білорусі розпочали роботу 39 ресторанів мережі Хінкальня, 37 із них працюють за системою франчайзингу.

Франшиза ресторану Хінкальня™  приваблива для інвесторів відносно невеликими вкладеннями. Але головна складова успіху – по-справжньому смачна та недорога їжа. Меню займає одну сторінку та складається з хітів грузинської кухні: хінкалі, хачапурі, страви з мангалу, харчо, багато овочів та зелені, вино та грузинська чача.

   Чому cаме Хінкальня?

•      хінкалі – це новий тренд на ресторанному ринку, який приходить на зміну популярності піцца-форматів, бургерних та суші.

•      лояльність українців до грузинської культури – гостинність, грузинська кухня, традиції застілля, спів.

•      концепція зрозуміла широкій аудиторії, у тому числі завдяки розвитку туристичного напрямку Україна-Грузія.

•      формат ресторану Хінкальня відповідає сьогоднішній ринковій ситуації, коли зростає потреба у недорогих та популярних закладах громадського харчування зі здоровою, натуральною їжею.

•      меню Хінкальні складається із свіжих локальних продуктів Вашого регіону, відсутня залежність від коливань цін на імпортні продукти.

Як відкрити ресторан Хінкальня?

Інвестиції в ресторан складають 30-37 тис $, термін окупності проекту від 12 міс.

AND_402921

Ірина Константінова

директор з розвитку мережі Хінкальня

+38 093 148 80 96

Хінкальня ТМ – мережа гостинних ресторанів із домашньою грузинською кухнею. Якщо Ви бажаєте відкрити ресторан Хінкальня у своєму місті на умовах франчайзингу – звертайтесь

Ірина Константінова

директор з розвитку

Львів, Україна
+38 093 148 80 96
konstantinova@hinkalnya.com.ua

Шукаємо партнерів

Незабаром відкриття

Продано

ЦІКАВИТЬ ФРАНШИЗА?

Створено